Audio

Odhadovaný čas přečtení: 1 min
V tomto článku

Přehled modulu

 

 

Zvukový modul vám umožňuje vložit zvukový soubor + vlastní audio přehrávač kdekoliv na vaší stránce. Audio přehrávač předpokládá čistý/moderní styl ClickWeb šablony. To je skvělá vlastnost pro hudebníky, kteří chtějí předvést své nejnovější výtvory nebo podcastery kteří chtějí přispět na blog svými nejnovějšími show.

 

Audio – Definujte zvukový soubor, který chcete použit v modulu. Chcete-li odstranit zvukový soubor z modulu, jednoduše smažte adresu URL z pole nastavení. Klikněte na tlačítko „nahrát“ pro nahrání zvukového souboru z počítače, který bude použit ve zvukovém přehrávači.

Titulek – Název zvukového modulu se zobrazí v rámci hudebního přehrávače. To je obvykle název vaší skladby.

Jméno umělce – Zde můžete zadat jméno interpreta. To bude zobrazeno v audiopřehrávači pod názvem.

Jméno alba – Zde zadejte jméno alba
Adresa URL obrázku přebalu alba  – Obrázky přebalu alba jsou zobrazeny na levé straně, nebo nad ovládači zvuku (v závislosti na šířce sloupce). Klikněte na tlačítko „Nahrát“ pro nahrání obrázku z vašeho počítače, který má být použit jako titulní fotka.

Barva textu – Zde si můžete zvolit, zda by váš text měl být světlý nebo tmavý. Pokud pracujete s tmavým pozadím, pak by váš text měl být světlý. Pokud je vaše pozadí světlé, pak by váš text měl být nastaven na tmavý.

Zakázáno – Tato možnost zakáže modul na vybraných zařízeních.

Označení pro administraci – Toto změní v builderu označení modulu pro jeho snadnou identifikaci.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/clickweb.cz/public_html/clickweb.cz/wp-content/plugins/minervakb/lib/actions.php on line 374
Pomohl Vám tento článek?
Ne 0
Zhlédnutí: 36