Formáty blogových příspěvků

Jste zde:
Odhadovaný čas přečtení: 3 min

ClickWeb podporuje všechny hlavní formáty příspěvků

Když píšete příspěvek blogu, který má  být zahrnut v jednom z našich modulů blogu, můžete vytvořit jeden ze 6 různých formátů příspěvků. Článek, video, audio, citaci, galerii a odkaz. Každou z těchto sktruktur formátu umísťujete různě s tím, že kladete větší důraz na typ obsahu než na formát, který zastupuje.

 

Když píšete příspěvek blogu, všimněte si políčka napravo od textového editoru s názvem „Formát“. V tomto poli je 6 možnosti formátu. Volba „Standardní“ bude mít za následek normálně formátovaný příspěvek blogu, zatímco každá další možnosti má jedinečný design spojený s typem formátu.

 

Použití formátu video příspěvku

Výběrem formátu video příspěvek umístíte video v horní části vašeho příspěvku. To také nahradí standardní náhledový obrázek vloženým videem na indexové stránce. Poté, co jste zvolili formát „Video“ příspěvek přímo v možnostech formátování, další věc, kterou musíte udělat, je přidat video do vašeho příspěvku.

Šablona automaticky použije první video ve vašem příspěvku jako vaše video formátu. Chcete-li přidat video do vašeho příspěvku, prostě vložte URL vašeho youtube nebo vimeo videa v rámci editoru příspěvku nebo použijte tlačítko „Přidat média“ pro nahrání a vložení souboru vašeho vlastního videa.

 

Použití formátu audio příspěvku

Volbou formátu audio příspěvku se zobrazí audio přehrávač ve vašem příspěvku. To také nahradí standardní náhledový obrázek audio přehrávačem na indexové stránce. Audio přehrávač přehraje první zvukový soubor, který vložíte do vašeho příspěvku.

Chcete-li přidat zvukový soubor do vašeho příspěvku, použijte tlačítko „Přidat média“ pro nahrání zvukového souboru. Neexistuje žádné vložení zvukového souboru. Po nahrání souboru, jej šablona automaticky použije pro příspěvek, který právě upravujete. Zvukový soubor musí být nahrán při editaci příspěvku.

 

Použití formátu příspěvku s citací

Formát příspěvek s citací zobrazí stylizovanou citaci v horní části vašeho příspěvku. Citace rovněž nahradí standardní náhledový obrázek na všech indexovaných stránkách. Po výběru použije formát citace první oddíl citace ve vašem příspěvku jako obsah citace.

Bloky citace lze snadno přidávat přímo z editoru příspěvku. Jednoduše označte text a poté stiskněte tlačítko bloku citace pro jeho proměnu na citaci.

 

Použití formátu příspěvku s galerií

Formát příspěvku s galerií zobrazí galerii obrázků v horní části vašeho příspěvku. Ta také nahradí standardní náhledový obrázek posuvníkem obrázků na všech indexovaných stránkách. Po výběru použije formát galerie příspěvku první galerii, kterou jste přidali do vašeho příspěvku.

Galerie mohou být přidány do vašeho příspěvku pomocí editoru médií. Stačí kliknout na tlačítko „Přidat média“ pro vytvoření galerie a přidat ji do vašeho příspěvku.

 

Použití formátu příspěvku s odkazem

Formát příspěvku s odkazem vytvoří stylizovaný odkaz a přidá jej do horní části vašeho příspěvku. To je skvělé pro sdílení krátkých kousků informací s vašimi čtenáři. Po výběru použije formát odkazového příspěvku první odkaz ve vašem příspěvku jako hlavní URL odkaz. Odkaz bude umístěn v horní části vašeho příspěvku, a také nahradÍ standardní náhledový obrázek na všech stránkách rejstříku.

Chcete-li přidat odkaz do vašeho příspěvku, můžete použít tlačítko „Vložit/upravit odkaz“ v editoru.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/clickweb.cz/public_html/clickweb.cz/wp-content/plugins/minervakb/lib/actions.php on line 374
Pomohl Vám tento článek?
Ne 0
Zhlédnutí: 123