Mobilní styly

Odhadovaný čas přečtení: 1 min

Úprava dispozičního řešení pro mobilní zařízení

Jedna ze skvělých funkcí nástroje na úpravu šablony je, že umožňuje nastavit velikost písma na rozmezí speciálně pro různá mobilní zařízení. Můžete přiřadit jedinečné velikosti textu a hodnoty mezer pro chytré telefony a tablety úpravou těchto nastavení nezávisle na obecném nastavení aplikovaném na stolní počítače.

Chcete-li přizpůsobit vaše mobilní styly, musíte nejprve otevřít váš nástroj na úpravu kliknutím na Web > Úprava vzhledu webu ve vaší Nástěnce. Následně vyhledejte záložku Mobilní styly a otevře ji pro zobrazení možnosti. Můžete si všimnout, 3 sekcí v rámci Mobilních stylů: Tablet, Telefon a Mobilní menu.

Tablet

Zde můžete upravit styly, které vidí uživatelé na obrazovkách o velikosti tabletu. Můžete upravit velikost písma, včetně písma hlavičky a obsahu, stejně jako mezery na vašich webových stránkách, například mezery mezi řádky a sekcemi.

Telefon

Zde můžete upravit styly, které uvidí uživatelé na obrazovkách o velikosti mobilu. Můžete upravit velikost písma, včetně písma hlavičky a obsahu, stejně jako mezery na vašich webových stránkách, například mezery mezi řádky a sekcemi.

Mobilní menu
Když je dosažen hlavní breakpoint na mobilu, vzhled navigačního menu se změní na více standardní mobilní styl. Toto menu vidí uživatelé  na telefonech a tabletech. Zde můžete upravit vzhled tohoto mobilního menu přepsáním obecných stylů vybraných pro váš primární navigační panel v rámci panelu hlavičky a navigace v rámci Úpravy vzhledu webu.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/clickweb.cz/public_html/clickweb.cz/wp-content/plugins/minervakb/lib/actions.php on line 374
Pomohl Vám tento článek?
Ne 0
Zhlédnutí: 71