Obchod

Odhadovaný čas přečtení: 1 min
V tomto článku

Přehled modulu

 

Modul Obchod má již integrované pluginy, které potřebujete pro jeho fungování.

 

Typ – Vyberte, jaký typ produktů byste chtěli zobrazovat ve zdroji produktů. Můžete si vybrat z nejnovějších produktů, což zobrazí všechny vaše produkty v chronologickém pořadí, Hlavní produkty, Produkty ve slevě, Nejprodávanější produkty, nebo Nejlépe hodnocené produkty.

Počet příspěvků – Definujte počet produktů, které chcete zobrazit. Budete muset mít produkty pro cokoliv, co je zobrazené uvnitř tohoto modulu. Viz Jak přidat a spravovat produkty nahttp://docs.woothemes.com/document/managing-products/ (anglicky)
Počet sloupců – Vyberte si, kolik sloupců se zobrazí ve vašem modulu Obchod. 4 sloupce by měl být použity pro 1-sloupcový řádek. 3 sloupce by měly být použity pro 3/4,. 2.sloupce by měly být použity pro poloviční. 1 sloupec by měl být použit pro 1/4.

Seřadit podle – Vyberte si, jak chcete, aby byly vaše výrobky seřazeny. Vyberte, zda seřadit dle Výchozího nastavení třídění, Popularity, Hodnocení, Data, Ceny od nejnižší k nejvyšší a Ceny od nejvyšší k nejnižší.

Zakázáno – Tato možnost zakáže modul na vybraných zařízeních.
Označení pro administraci  – Ve výchozím nastavení v builderu se váš modul Obchod objeví se štítkem „Obchod“Označení pro administraci umožňuje měnit toto označení pro snadnou identifikaci.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/clickweb.cz/public_html/clickweb.cz/wp-content/plugins/minervakb/lib/actions.php on line 374
Pomohl Vám tento článek?
Ne 0
Zhlédnutí: 32