Osoba

Odhadovaný čas přečtení: 1 min
V tomto článku

Přehled modulu

 

 

Modul Osoba je nejlepší způsob, jak vytvořit blok osobního profilu. To je super modul. který můžete použit na stránkách O mě nebo členů týmu, kde chcete vytvořit životopis jednotlivých osob. Tento modul kombinuje text, obrázky a odkazy na sociální média do jediného soudržného modulu.

 

Jméno – Toto je jméno osoby, kterou představujete. Název se zobrazí v horní části modulu ve větším textu.

Pozice – Pozice se zobrazí pod názvem v menším textu. Toto je často používáno k označení odborné pozice osoby v rámci firemního týmu. Například, Jan Novotný, „Grafický návrhář.“

URL obrázku – Zde si můžete nahrát fotografii, která má být použita v životopisu.

Animace – Ve výchozím nastavení jsou snímky animovány, jak skrolujete na stránce dolů.  Zde si můžete vybrat směr animace nebo ji zakázat, pokud chcete.

Barva textu – Zde si můžete zvolit hodnotu vašeho textu. Pokud pracujete s tmavým pozadím, pak by váš text měl být nastaven na světlý. Pokud pracujete se světlým pozadím, pak by váš text měl být tmavý.
URL Facebook profilu – Zadejte URL na vaši stránku na Facebooku nebo ponechte prázdné, pokud chcete zakázat Facebook ikonu.

URL Twitteru profilu – Zadejte URL na vaši stránku na Twitteru nebo ponechte prázdné, pokud chcete zakázat Twitter ikonu.

URL Google+ profilu – Zadejte URL na vaši stránku na Google+ nebo ponechte prázdné, pokud chcete zakázat Google+ ikonu.

URL LinkedIn profilu – Zadejte URL na vaši stránku na LinkedIn nebo ponechte prázdné, pokud chcete zakázat LinkedIn ikonu.

Popisek –

Zakázáno – Tato možnost zakáže modul na vybraných zařízeních

Označení pro administraci – Toto změní v builderu označení modulu pro jeho snadnou identifikaci.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/clickweb.cz/public_html/clickweb.cz/wp-content/plugins/minervakb/lib/actions.php on line 374
Pomohl Vám tento článek?
Ne 0
Zhlédnutí: 52