Použití nástroje pro úpravu modulů

Jste zde:
Odhadovaný čas přečtení: 1 min

Přístup k nástroji pro úpravu modulů

Nástroj pro úpravu šablon vám umožňuje ovládat téměř každý jednotlivý prvek na stránce. Chcete upravit velikost nebo řádkování textu nebo prvek vaší webové stránky pouhým kliknutím na tlačítko? Úprava šablony je přesně to místo, kde potřebujete začít! Tyto panely pro úpravy jsou přístupné přes Web > Úprava vzhledu webu ve vašem panelu vlevo. Nástroj na úpravu šablony vám dává kontrolu nad prvky šablony na celém webu, jako je například velikost vašeho menu a loga nebo stylu textu záhlaví a hlavní části (těla).Pojďme se na to podívat blíže.

 

Poznáváme Nástroj na úpravu šablony

Nyní budeme prozkoumávat Úpravu šablony. Existují stovky možností, rozdělených do různých kategorií. Při prvním otevření nástroje na úpravu uvidíte několik panelů, například „Hlavička a navigace“ a „Hlavní nastavení“. Otevření těchto panelů zobrazí možnosti týkající se těchto oblastí vašeho webu. Jakmile upravíte nastavení v rámci tohoto nástroje, zobrazí se vám tzv. živý náhled těchto změn. Po uložení změn se nové nastavení projeví na živém webu.

Pomocí Nástroje pro úpravu šablony můžete dělat cokoliv, aniž byste se dotkli jediného řádku kódu.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/clickweb.cz/public_html/clickweb.cz/wp-content/plugins/minervakb/lib/actions.php on line 374
Pomohl Vám tento článek?
Ne 0
Zhlédnutí: 30