Použití předdefinovaných vzhledů

Jste zde:
Odhadovaný čas přečtení: 2 min

Kde je najít

Pokud začínáte, budete chtít přidat novou stránku nebo projekt a aktivovat editor. Z možností rozložení editoru, budete chtít kliknout na možnost „Nahrát vzhled“. Editor je dodáván s různými předdefinovanými layouty. Protože ty přichází s předumístěnými moduly s již nahraným dummy obsahem, je to skvělý způsob, jak začít. Primární pracovní postup pro použití předdefinovaných vzhledů je nahradit stávající prvky, jako jsou obrázky a text, vašim vlastním obsahem.

 

Seznam předdefinovaných rozvržení

Zde se objeví úplný seznam předdefinovaných rozvržení. Buď můžete nahrát předdefinovaná rozvržení na prázdnou stránku, do existujícího rozvržení, nebo nahradit stávající obsah. Viz více v sekci Vložit rozvržení.

 

Vložit předdefinované rozvržení

Kliknutím na tlačítko ‚Nahrát‘ u některého z předdefinovaných rozvržení, vložíte obsah na vaše stránky. Níže je uveden příklad předdefinovaného rozvržení v Editoru (vlevo), a jak by to vypadalo, pokud byste tyto stránky zveřejnili (vpravo).

 

Tím, že nahradíte každý prvek na stránce vlastním obsahem, můžete mít krásné vlastní stránky během několika minut. V tomto příkladu nahradíme název posuvníku, obrázek a tlačítko, text banneru, upoutávky a název proma, abychom vytvořili cestovní stránku. Klepnutím na ikonu nabídky každého stavebního bloku v editoru, se dostanete k nastavení modulů a můžete plně přizpůsobit každý prvek. Chcete-li zobrazit více informací o tom, jak upravit prvky uvnitř editoru, viz náš Přehled editoru. Níže je možný výsledek , který můžete získat používáním tohoto konkrétního rozložení.

Flexibilita

Krása těchto rozložení je v tom, že je můžete upravovat, jak chcete a potřebujete. Například, pokud se vám líbí tento konkrétní layout, ale raději byste nechtěli výzvu k akci na konci stránky, stačí ji smazat v editoru a bude pryč! Níže vidíte, jaký by to mělo vliv na vzhled vašeho rozložení v obou případech, jak v editoru, tak na frontendu vašeho webu.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/clickweb.cz/public_html/clickweb.cz/wp-content/plugins/minervakb/lib/actions.php on line 374
Pomohl Vám tento článek?
Ne 0
Zhlédnutí: 64