Přidání obrázku vašeho loga

Jste zde:
Odhadovaný čas přečtení: 1 min
V tomto článku

Přehled možností

 

 

Můžete definovat váš vlastní obrázek loga uvnitř možností nastavení vzhledu webu ve vaší nástěnce. Chcete-li najít tyto možnosti, klikněte na odkaz Web > Nastavení vzhledu webu v Nástěnce. V rámci Možnosti šablony ClickWeb > Hlavní, vyhledejte pole „Logo“. Do políčka zadejte úplnou adresu URL vašeho obrázku loga. Můžete použít tlačítko „Nahrát obrázek“, pod polem pro nahrání obrázku loga, pokud jste tak již neučinili. Po instalaci, zkopírujte a vložte adresu URL k souboru do pole a klikněte na „Uložit“ pro uložení nastavení možností šablony.

Pokud ještě nemáte obrázek loga, pak můžete použít přiložený soubor logo.psd jako výchozí bod. Pokud máte Photoshop, tento soubor lze otevřít a text loga lze snadno upravovat pomocí Photoshop textového nástroje. Pokud nemáte Photoshop, pak můžete použít zahrnutý soubor logo_blank.png jako prázdná plátna v různých programech grafického designu. Tyto soubory (logo.psd a logo_blank.png) jsou umístěny v rámci balíčku šablony uvnitř  /psd/ složky.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/clickweb.cz/public_html/clickweb.cz/wp-content/plugins/minervakb/lib/actions.php on line 374
Pomohl Vám tento článek?
Ne 0
Zhlédnutí: 57