Rozvržení a typografie

Odhadovaný čas přečtení: 1 min

Nastavení rozvržení a typografie

Chcete-li začít s přizpůsobením rozvržení a typografie vašeho webu, musíte nejprve jít do Web > Úprava vzhledu webu v rámci Nástěnky. Tím se spustí násroj na úpravu. Následně klikněte na možnost „Hlavní nastavení“. Kliknutím na tuto mořnost se vám otevřou příslušná nastavení a můžete začít s přizpůsobováním a úpravami.

V rámci panelu Hlavní nastavení máte k dispozici 3 možnosti: Nastavení rozvržení, Typografie a Pozadí.

Nastavení rozvržení

V panelu rozvržení můžete upravovat a nastavovat různé velikosti a možnosti mezer pro vaše webové stránky. Zde můžete zvýšit nebo snížit rozestupy mezi sloupci, řádky a sekcemi a nastavit velikost postranního panelu. V rámci tohoto panelu také můžete aktivovat režim „Rozvržení v blocích“.

Typografie

Panel typografie je místo, kde můžete nastavit výchozí vzhled textu na celém webu. Můžete upravit velikost písma hlavním obsahu či hlaviček, což se odrazí ve všech oblastech webu proporcionálně. Můžete nastavit jejich barvy, stejně jako výšku řádků, mezery mezi písmeny a styly písma. A konečně, můžete si také vybrat mezi několika desítkami fontů, které mají být aplikovány na každý z textů.

Pozadí

Panel pozadí umožňuje nastavit barvu pozadí vaší šablony, jakož i nahrát vlastní obrázek na pozadí a nastavit jeho umístění na stránce. Obrázky pozadí a barvy fungují skvěle, když jsou spárovány s nastavením rozvržení v blocích v panelu Rozvržení, jak už bylo zmíněno dříve.  


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/clickweb.cz/public_html/clickweb.cz/wp-content/plugins/minervakb/lib/actions.php on line 374
Pomohl Vám tento článek?
Ne 0
Zhlédnutí: 63