Text

Odhadovaný čas přečtení: 1 min
V tomto článku

Přehled modulu

 

Text lze přidat na vaší stránce kdekoliv. Textové moduly mohou být umístěny v jakémkoliv typu sloupce, a v kombinaci s jinými moduly mohou vytvářet skutečně dynamické stránky. Při přidání textového modulu obdržíte všechny schopnosti úprav normální stránky. Textový modul může být použit k vytvoření malého kousku textu v rámci komplexního rozvržení nebo může být použit v plné šířce sloupce na vytvoření celé stránky.

 

Barva textu – Pokud je váš text umístěn na tmavém pozadí, pak by barva textu měla být nastavena na „tmavá“. Naopak, je-li váš text umístěn na světlém pozadí, pak by barva textu měla být nastavena na „světlá“.

Orientace textu – Toto rozbalovací menu umožňuje určit orientaci textu, bude-li zarovnán vlevo, na střed nebo vpravo.

Obsah – Toto pole je místo, kde můžete zadat tělo obsahu vaší upoutávky. Textový obsah pokryje celou šířku sloupce, ve kterém se nachází.

Zakázáno – Tato možnost zakáže modul na vybraných zařízeních.

Označení pro administraci – Ve výchozím nastavení v builderu se textový modul objeví se štítkem ‚Text‘. Označení pro administraci umožňuje měnit toto označení pro snadnou identifikaci.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/clickweb.cz/public_html/clickweb.cz/wp-content/plugins/minervakb/lib/actions.php on line 374
Pomohl Vám tento článek?
Ne 0
Zhlédnutí: 61