Tlačítka

Odhadovaný čas přečtení: 1 min

Tlačítka jsou nekonečně přizpůsobitelná

Vyzdobili a vybavili jsme nástroj na Úpravu webu možnostmi pro každé tlačítko, které si jen dovedete představit. Použitím těchto ovládacích prvků nástroje můžete vytvořit skutečně unikátní a ohromující tlačítka na vašich webových stránkách.

Chcete-li začít s přizpůsobením tlačítek na vašem webu, musíte nejprve kliknout na Web > Úprava vzhledu webu na vaší Nástěnce. Dále klikněte na záložku  „Tlačítka“ pro zobrazení možností nastavení tlačítek. Nastavení tlačítek jsou rozdělena do dvou sekcí: Styl tlačítek a Styl tlačítek při přejetí myší.

Styl tlačítka

Zde můžete upravit celkový vzhled vašich tlačítek použitím různých ovladačů nástroje na úpravu. Můžete změnit barvu textu tlačítka a jeho pozadí, upravit velikost tlačítka a styl písma a dokonce vytvořit zaoblená tlačítka pomocí posuvníku poloměru okraje. Kromě toho můžete změnit výchozí písmo a ikony použité v rámci tlačítek.

Styl tlačítek při přejetí myší
Můžete také nastavit styl tlačítka při vznášení se myší. Když rozlišíte styl při vznášení se myší od běžného stylu tlačítka, bude efekt změněn při vznášení se, což vytváří příjemnou animaci. Tato animace se spustí, když se návštěvníci vznáší nad tlačítkem jejich myši.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/clickweb.cz/public_html/clickweb.cz/wp-content/plugins/minervakb/lib/actions.php on line 374
Pomohl Vám tento článek?
Ne 1
Zhlédnutí: 49