Tvorba projektů portfolia

Jste zde:
Odhadovaný čas přečtení: 1 min

Jak vytvořit nový projekt

ClickWeb vám pomůže vytvořit nový projekt zábavným a snadným způsobem. Položka menu „projekty“ byla přidánana na Nástěnku, takže můžete vytvářet projekty tak lehce, jako byste vytvářeli příspěvky nebo stránky. Máte také možnost použít základní strukturu projektu nebo použít builder pro tvorbu skutečně úžasného designu.

Tvorba vašeho projektu

Název  – Začněte tím, že definuje název vašeho projektu.

Kategorie – Kategorie projektu jsou odděleny od kategorií příspěvků, takže můžete mít plnou kontrolu nad tím, co se objeví uvnitř vašich portfolií. V rámci nástroje na vytváření projektu můžete přidat novou kategorii nebo si vybrat z těch stávajících.

Tag – Použijte tagy projektupro definování dovednosti, které byly použity na projektu. Ty se budou zobrazovat na stránce projektu v seznamu dovedností. Na každou dovednost nebo tag lze kliknout pro zobrazení všech projektů, které obsahují danou dovednost. 

Obsah: Základní – Základní rozvržení projektu umístí váš ilustrační obrázek v horní části stránky nad jakýkoliv obsah, který bude napsán do textového editoru.

Na příkladu níže můžete vidět toto rozvržení.

Obsah: Rozšířený – Chcete-li vytvořit rozšířené příspěvky projektu, můžete kliknout na tlačítko „Použít ClickWb Editor“ v horní části a zobrazí se vám builder stránek.

V tomto režimu máte právě tolik tvůrčí svobody jako vy při vytváření jiné stránky s ClickWeb editorem. Pro více podrobností se podívejte na přehled editoru.  


Poznámka: Pokud se rozhodnete použít nástroj pro tvorbu, začínáte s prázdným plátnem. Takže všechny prvky ze základního rozvržení projektu je odstraněny (tj. název, kategorie, ilustrující obrázek, dovednosti a datum). Nicméně, budete i nadále chtít vyplnit tuto informaci pro náhledy projektů ve vašich portfoliích.

 

 

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/clickweb.cz/public_html/clickweb.cz/wp-content/plugins/minervakb/lib/actions.php on line 374
Pomohl Vám tento článek?
Ne 0
Zhlédnutí: 47