Video

Odhadovaný čas přečtení: 1 min
V tomto článku

Přehled modulu

 

Přidání videí na vaši stránku v ClickWebu je jednoduché pomocí modulu videa. Modul umožňuje vkládat videa z téměř jakéhokoliv zdroje, stejně jako přizpůsobit náhled videa a tlačítko pro přehrání a tímto způsobem dát vašemu vkladu videa čistý styl .

Video .MP4/URL – Modul Video umožňuje přidávat videa pomocí dvou různých způsobů. Můžete buď nahrát vlastní video soubor z počítače kliknutím na tlačítko „Nahrát video“ a vyberete požadovaný soubor, nebo můžete zadat URL videa ze zdroje třetích stran, jako jsou YouTube nebo Vimeo. Stačí zkopírovat a vložit adresu URL z vašeho prohlížeče a vložit ji do pole URL video a ClickWeb se postará o zbytek!

Video .WEBM – Zde nahrajte .WEBM verzi videa. Všechna videa by měla být ve formátu .MP4 nebo .WEBM pro zajištění maximální kompability ve všech prohlížečích.

URL překryvu obrázku – Pokud byste chtěli definovat vlastní miniatury (náhledy) videa, které budou umístěny přes standardní video rozhraní s vlastním tlačítkem přehrávání pro vytvoření čistšího a stylizovanějšího vzhledu, pak tak můžete učinit pomocí pole překryvného obrázku. Toto pole umožňuje buď nahrát váš vlastní obrázek nebo nechat ClickWeb ho automaticky generovat z URL vašeho videa. Většina poskytovatelů videí, jako jsou YouTube a Vimeo, podporuje tuto možnost. Stačí kliknout na tlačítko „Vytvořit z videa“ a nechat ClickWeb, ať se postará o zbytek!

Zakázáno – Tato možnost zakáže modul na vybraných zařízeních.

Označení pro administraci – Ve výchozím nastavení v builderu se modul videa objeví se štítkem „Video“. Označení pro administraci umožňuje měnit toto označení pro snadnou identifikaci ..


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/clickweb.cz/public_html/clickweb.cz/wp-content/plugins/minervakb/lib/actions.php on line 374
Pomohl Vám tento článek?
Ne 0
Zhlédnutí: 50