KOMPLETNÍ PRODEJNÍ ŘEŠENÍ PRO JAKÝKOLIV ONLINE BYZNYS

Pokud to jde prodat online,
jde to prodat přes ClickWeb

ClickWeb vám umožňuje spustit jakýkoliv myslitelný online byznys model, včetně plné automatizace, napojení na platební brány, fakturační systémy a dalších více než 750 aplikací. Dokonce můžete prodávat i rezervace, například pro hotely, ale třeba i kosmetické salony, či lékaře. To vše ve více měnách a hlavně s integrací na EET. Prostě neexistuje žádná věc, kterou byste díky ClickWebu nemohli na internetu prodat.

SLUŽBY

FYZICKÉ PRODUKTY

DIGITÁLNÍ PRODUKTY

ONLINE KURZY

PŘEDPLATNÉ

ČLENSTVÍ

REZERVACE

MLM

PRODEJ SLUŽEB

Rychlá a přehledná  objednávka na jeden klik

Vytvořte si pro každou službu individuální stránku se zrychlenou objednávkou na jeden klik. Žádné složité objednávky přes košík, žádné komplikované kroky, jen elegantní a vysoce konverzní objednávková stránka, kterou si pro každou službu, či produkt můžete snadno upravit. Samozřejmostí jsou online platby, včetně předplatného a napojení na fakturační systémy.

FYZICKÉ PRODUKTY

E-shop postavený na nejpoužívanějším řešení na světě

Přes 37% e-shopů na světě používá pro prodej systém Woocommerce a prodejní jádro ClickWebu je postavené právě na tomto řešení. To vám dává jistotu, že v ClickWebu najdete všechny nezbytné a moderní funkce pro prodej fyzických produktů a to bez jakéhokoliv omezení.

DIGITÁLNÍ PRODUKTY

PDF, MP3, software a další…stačí jen zaplatit a stáhnout

Jednoduše nastavíte u produktu, že je určený ke stažení. Nahrajete PDF, MP3, nebo jakýkoliv další soubor a zákazník hned po zaplacení najde tyto soubory ke stažení ve svém účtu. Můžete samozřejmě omezit počet stahování na jednoho zákazníka.

ONLINE KURZY

Ideální způsob, jak prodat své know-how

Jednoduše jen nahrajete vaše videa, články, testy (kvízy) a potom si v rychlosti naklikáte kompletní online kurz, který pak prodáte jako finální produkt. Máte vždy dokonalý přehled nad všemi studenty kurzu, jejich pokrokem a dokonce i úspěšností v testech. Studenti zase vidí kolik lekcí jim ještě zbývá k dokončení, a těm kteří úspěšně dokončí kurz můžete automaticky vystavit certifkát.

PŘEDPLATNÉ (OPAKOVANÉ PLATBY)

Automatický pravidelný příjem každý měsíc

Není lepší pocit v podnikání, než když na začátku měsíce víte, že máte automaticky garantovaný pravidelný příjem. V ClickWebu jde každý typ produktu a služby jednoduše kombinovat s předplatným, které se automaticky strhává z platební karty zákazníka. Můžete tak snadno prodávat opakované služby, či produkty, které zákazník objednává třeba každý měsíc.

PRODEJ ČLENSTVÍ

Nabídněte exkluzivní přístup k obsahu, produktům, či slevám

Můžete prodávat členství, které odemkne přístup k nákupu určitých produktů a vybudovat si tak třeba svůj vlastní nákupní klub. Můžete poskytovat exkluzivní slevy jen pro členy klubu. Samozřejmě jde také ochránit jakýkoliv obsah na webu a prodávat k němu přístup. Úplně nejlepší variantou je kombinace členství a předplatného pro vytvoření  online privátního klubu, který Vám generuje pravidelný pasivní příjem.

ONLINE REZERVACE

Vlastní rezervační systém přímo na
vašem webu

Nechejte snadno vybrat zákazníky během objednávky konkrétní termín vaší služby. Klienti hned vidí, kdy máte volno a objednají si termín, který se jim nejvíce hodí. Jakmile zákazník objedná a zaplatí, tak se vám tento termín synchronizuje do osobního kalendáře třeba v telefonu. Je to skvělý prodejní nástroj třeba pro kadeřnictví, kosmetiku a samozřejmě i pro konzultační služby. Navíc můžete tento rezervační systém použít i pro hotely, penziony, či školící střediska

SYSTÉM PRO MLM

Vybudujte si neporazitelnou prodejní síť

ClickWeb obsahuje všechny klíčové prvky pro vytvoření funkčního MLM byznysu. Od nástrojů na získávání kontaktů, automatizovanou komunikaci, či vzdělávání v privátní členské sekci. Samozřejmostí je více-úrovňový affiliate systém pro správu provizí u kterého můžete pro každého člena sítě nastavit individuální podmínky. Jednoduše tento systém nastavíte jen jednou a pak už jen sledujete, jak vaše síť nezadržitelně roste.

 INTEGRACE A AUTOMATIZACE

Plná integrace a automatizace na více než
750 nejpoužívanějších aplikací

Naše motto je: „pokud to můžeš zautomatizovat dnes, tak to neodkládej na zítřek...“
A tak v ClickWebu můžete snadno napojit všechny klíčové akce,  jako je třeba registrace nového kontaktu, či vytvoření nové objednávky, ke spuštění dalších
automatických procesů ve více než 750 nejpoužívanějších aplikacích na světě.

Vyzkoušejte ClickWeb na 14 dní zdarma